054-4884885      

 

             
נמצאו 6 תוצאות עבור חיפוש התג : שייק פירות

בר שייקים טבעיים

בר שייקים הנעשה לעיניי האורחים במגוון רחב של פירות כגון: מלון, אבטיח, תותים, ענבים, קיווי, אננס, מנגו, פסיפלורה, אפרסק, ליצ'י, בננה, תמר על בסיס חלב/חלב סויה/תפוזים/מים. ניתן להוסיף אלכוהול כגון טקילה, ליקרים, ערק... (קרא עוד...)

My yogurt | מיי יוגורט - בר יוגורט לאירועים - חלבי או פרווה

                  My yogurt - בר יוגורט לאירועים My yogurt - בר יוגורט לאירועים מבית מלר'ס אירועים חברת My yogurt מבית מלר'ס אירועים מתמחה במתן שירותי בר יוגורט לאירועים מכל סוג,... (קרא עוד...)

עובדות על היוגורט

  1.      המילה יוגורט מגיעה מטורקית והיא מתקשרת לערבוב – חלק בלתי נפרד מתהליך הייצור שלו 2.      יש הטוענים שיוגורט מונע ריח רע מהפה 3.      אנשים רגישים ללקטוז, חומר שנמצא במוצרי... (קרא עוד...)

בר מיצים טבעיים סחוטים

בר מיצים סחוטים אשר מותאם לאירוע ולעונה, טרנד חדש על תאוות הבריאות. כל הפירות נקטפים עד 24 שעות לפני האירוע ונסחטים במקום לעיני האורחים על ידי ברמנים מקצועיים ומיומנים וכל זאת על מנת לשמור על טריות והשבחת... (קרא עוד...)

יוגורט בר לאירועים

  בר יוגורט לאירועים עם היצע רחב של פירות העונה, תוספות וסירופים כמו שרק Myogurt יודעים להכין. גלידת יוגורט לאירועים של חברת Myogurt מגיעה גם כחלבית וגם כפרווה.... וכמובן כשרה. כאשר האירוע הסתיים אנו מבטיחים לכם שכל... (קרא עוד...)

אודות My yogurt - יוגורט לאירועים

חברת Myogurt מבית מלר'ס אירועים מתמחה בשירותי בר יוגורט לאירועים עם היצע רחב של פירות העונה,תוספות וסירופים כמו שרק Myogurt יודעים להכין. גלידת יוגורט לאירועים של חברת Myogurt מגיעה גם כחלבית וגם כפרווה.... וכמובן... (קרא עוד...)


עיצוב